• P
  • Rezervační pracovník cestovní kanceláře

Rezervační pracovník cestovní kanceláře

Zaměstnavatel: Czech Travel Agency s.r.o.
Dvořákova 118

Náplň práce:
" vyřizování a zpracovávání rezervací (on-line, telefonické)
" práce s rezervačním systémem
" péče o zákazníka, poradenství a klientský servis
" aktivní přístup při zpracování rezervací
" zpracování nabídek pro klienty
" drobná administrativa, zpracování dat
Požadavky:
" dobré komunikační dovednosti, dobrá znalost ČJ
" znalost práce na počítači
" samostatnost, pečlivost, příjemné vystupování (při telefonické komunikaci s klientem)
" zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
" silná orientace na zákazníka
" praxe v oboru výhodou, ne podmínkou
Nabízíme:
" možnost home office
" dobré platové ohodnocení (možnost mzdového růstu)
" zaškolení
" příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

Kontaktní osoba: Vilma Příbramská
Telefon: 725 448 707
Pozice určená pro region: Středočeský kraj