• P
  • Pracovník/ce péče o významné dárce

Pracovník/ce péče o významné dárce

Zaměstnavatel: Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Smetanova 1484

PRACOVÍK/CE PÉČE O VÝZNAMNÉ DÁRCE
POŽADUJEME: Min. SŠ vzdělání ukončené maturitou.Trestní bezúhonnost.Řidičský průkaz skupiny B. Výborné komunikační a prezentační schopnosti, včetně telefonického a písemného projevu. Schopnost pracovat samostatně i v týmu, spolehlivost, důslednost. Schopnost kreativně uvažovat a aktivně přinášet nové nápady a podněty. Umět myslet v souvislostech a konstruktivně řešit problémy.
Výhodou: Zkušenost s fundraisingem /znalosti a dovednosti vedení obchodního jednání v byznys prostředí / zkušenosti z marketingu apod. Znalosti AJ/NJ.
NÁPLŇ PRÁCE: Získávání nových dárců - vyhledávání informací a kontaktů, oslovování potenciálních dárců telefonicky, písemně i při osobních schůzkách. Komunikace se stávajícími i nově získanými dárci a pěstování vztahů s nimi. Příprava potřebných podpůrných materiálů (např. letáky, brožury, prezentace). Správa databáze kontaktů (CRM, excel). Smlouva na 0,7 - 1 úvazku (dle dohody), na dobu určitou s možností návazného prodloužení na dobu neurčitou.
NABÍZÍME: Smysluplná práce, pružný pracovní doba, prostor pro realizaci vlastních nápadů, možnost dalšího vzdělávání a seberozvoje, 5 týdnů dovolené, věrnostní odměny, příspěvek na obědy a masáže.
PRVNÍ KONTAKT: STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS s FOTOGRAFIÍ, MOTIVAČNÍ DOPIS a KONTAKT NA DVĚ OSOBY (jméno, telefon, email), které o Vás poskytnou pracovní REFERENCE, zašlete na email doubravova@diakonievsetin.cz nejpozději do 27.06.2021(včetně). Prosíme informujte osoby, které mají poskytnout reference, že je můžeme kontaktovat, a udělte jim souhlas, že nám informace mohou sdělit.

Kontaktní osoba: Marta Doubravová
Pozice určená pro region: Zlínský kraj