• P
  • Pracovník/ce ostrahy

Pracovník/ce ostrahy

Pozice: pracovník/ce ostrahy
Hledáme aktivní, energické pracovníky ostrahy pro administrativní budovy s týmovým duchem, kteří se nebojí mluvit a telefonovat s lidmi, dokáží nad věcmi přemýšlet.
Nabídneme jim ke své práci pohodovou a spolupracující atmosféru příjemného kolektivu,
Náplň práce:
- administrativní úkony spojené s řízením vrátnice
- kontrolní pravidelná pochůzková činnost,
- obsluha EPS, EZS
- případné obchůzky se služebním psem
Požadujeme:
- trestní bezúhonnost,
- osvědčení o profesní kvalifikaci STRÁŽNÝ (68-008-E) výhodou
Nástup možný ihned. Mzda: od 90,50 Kč/hod. + příplatky
Kontakt: Břicháčková Radka, tel.: 605 270 026, e-mail: personalni.schwarz@seznam.cz
První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně na adrese provozovny.
Místo výkou práce: "SCHWARZ s.r.o." provozovna PŘÍBRAM Mariánská, Mariánská č.p. 355,
Příbram IV

Kontaktní osoba: Radka Břicháčková
Telefon: 605 270 026
Pozice určená pro region: Středočeský kraj