• P
  • Vedoucí sociální pracovník

Vedoucí sociální pracovník

Zaměstnavatel: CEDR Pardubice o.p.s.
T. G. Masaryka 115

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: T. G. Masaryka č.p. 115, 562 01 Ústí nad Orlicí 1
POŽADUJEME:
- odborná způsobilost pro výkon povolání sociálního pracovníka dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách v souladu s vyhláškou MPSV č. 505/2006 Sb. (vyšší odborná škola nebo vysoká škola v oboru)
- spolehlivost, kreativita, pozitivní přístup a ochota pracovat v týmu
- dobré komunikační schopnosti
- předpoklad zájmu o práci s lidmi s duševní nemocí, vstřícný postoj k cílové skupině
- ochota průběžného vzdělávání
- bezúhonnost
- samostatnost v rozhodování
- praxe v oblasti sociálních služeb
NÁPLŇ PRÁCE:
- zajišťování chodu a plánování průběhu sociálních služeb, zodpovídá za provoz pobočky
- úzká spolupráce s vedením organizace
- koordinování a metodické vedení týmu, vedení porad, kontrola a hodnocení podřízených pracovníků
- pracování na rozvoji služby a zvyšování její kvality, spolupodílení se na tvorbě metodických postupů, aktualizaci dokumentů, zavádění standardů
- administrativní činnost, zpracování výstupu služby, statistických údajů
- prezentace služeb na veřejnosti, spolupráce s návaznými službami a dalšími institucemi
- spolupráce s cílovou skupinou dospělých lidí se zkušeností s duševním onemocněním
- zajištění chodu sociálně terapeutických dílen
- přijímání nových klientů
- přímá práce s klienty, podpora při sestavování a následné provázení klienta individuálním plánem
- vedení dokumentace
- vytváření skupinových programů
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, 5 dní sick days, bezplatné vzdělávání, supervize, intervize
Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zaslání profesn

Kontaktní osoba: Kateřina Kyselová
Telefon: 737 253 278
Pozice určená pro region: Pardubický kraj