• SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - PRACOVNICE / VEDOUCÍ JEDNOTKY DOMOVA PRO SENIORY

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - PRACOVNICE / VEDOUCÍ JEDNOTKY DOMOVA PRO SENIORY

Zaměstnavatel: Penzion pro seniory Frýdek-Místek, příspěvková organizace
Lískovecká 86

A16 z:25/6/2021 a:16/7/2021
Požadujeme:
- předpoklady pro výkon povolání sociálního pracovníka stanoví zákon č. 108/2006 Sb., o soc. službách, §109
- podmínkou výkonu činnosti je plná svéprávnost, předložení výpisu z RT, zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- odbornou způsobilost pracovníka v sociálních službách stanoví § 109, odst.4.
Náplň práce:
- pracovní náplň bude specifikována při osobním pohovoru.
Nabízíme:
- stravenky, příspěvek na penzijní pojištění.
Kontakt telefonicky, emailem.

Kontaktní osoba: Jaroslav Chlebek
Telefon: 558 417 301 (8:00-13:00 hod.)
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj