• P
  • Pracovník podpory obchodu (Sales backoffice).

Pracovník podpory obchodu (Sales backoffice).

Zaměstnavatel: HOYA Lens CZ a.s.
Antonína Dvořáka 298

Náplň:

Administrativní podpora obchodního oddělení
- Příprava smluv dle zadání, zajištění procesu podepisování, údržba jejich databáze
- Příprava podkladů, statistik, reportů
- Komunikace napříč všemi odděleními firmy
- Komunikace s externími partnery

Požadavky:
min. SŠ, AJ-střední úroveň
Velmi dobrá uživatelská schopnost práce s Excel, Word, Outlook
Samostatná i týmová práce, komunikační schopnosti, spolehlivost
Pečlivost a důslednost
Velmi dobrá organizace práce a času, odolnost vůči stresu
Ochota se vzdělávat
Časová flexibilita

Nabízíme:
Zajímavá a samostatná práce
Zázemí nadnárodní společnosti
Možnost osobního i profesního rozvoje
Příjemné pracovní prostředí a adekvátní ohodnocení

Příspěvek na stravování, firemní výrobky

kontakt: e-mailem

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Kontaktní osoba: Válková
Telefon: 488 578 418
Pozice určená pro region: Liberecký kraj