• P
  • operátor/ka CNC obráběcích strojů

operátor/ka CNC obráběcích strojů

Zaměstnavatel: Flídr metal s.r.o.
Široký Důl 200

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha obráběcích CNC center včetně výrobní kontroly
POŽADAVKY: SOU/SŠ ukončené vzdělání v oboru obráběč kovů (NC a CNC strojů výhodou),
perspektivním uchazečům o tuto pracovní pozici bez případné praxe, zaučíme a rozšíříme jejich odborné a technické znalosti, znalost čtení technické dokumentace výhodou, samostatnost, pečlivost, aktivní přístup
NABÍZÍME: zajímavou práci v tradiční české firmě, možnost kariérního postupu, zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance, podporu vzdělávání a rozvoje, prémie na zdraví, flexipassy, výhodné čerpání pohonných hmot na vlastní čerpací stanici, nákup masa z vlastní farmy
KONTAKT: tel. (8-17 hod), e-mailem

Kontaktní osoba: Vejrková Veronika
Telefon: 732516723
Pozice určená pro region: Pardubický kraj