• P
  • Manipulant - pracovník interních služeb

Manipulant - pracovník interních služeb

Zaměstnavatel: Devro s.r.o.
Víchovská 830

Pracovní náplň:
- Práce ve vnitřních i venkovních prostorách
- Manipulace a převoz materiálu a zboží v areálu společnosti
- Třídění odpadu a jeho příprava na odvoz
- Ruční manipulace s materiálem/zbožím
- Běžná údržba vozového parku
- Zimní údržba komunikací
- Úklid areálu

Základní požadavky na uchazeče:
- Řidičský průkaz na osobní, nákladní auto a traktor
- Průkaz profesní způsobilosti řidiče do 7,5t výhodou
- Průkaz na kolové nakladače výhodou
- Oprávnění na vysokozdvižný vozík výhodou
- Schopnost samostatně plnit svěřené úkoly
- Fyzická zdatnost

Pracovní doba: ranní směny pondělí až pátek 6:00 -14:00 + víkendové služby

finanční ohodnocení: hodinová mzda + příplatky + prémie až 13%;
dále nabízíme finanční příspěvky na dovolenou a penzijní připojištění, závodní stravování, odměny před dovolenou a Vánocemi, týden dovolené navíc a 2 dny sick days (na zvládnutí lehčího onemocnění)

kontakt: e-mailem, telefonicky

Kontaktní osoba: Kryšpínová
Telefon: 724 481 132
Pozice určená pro region: Liberecký kraj