• P
  • Projektant, administrativní pracovník

Projektant, administrativní pracovník

Zaměstnavatel: ESJ Projekt spol. s r.o.
Vejvanovského 384

pracoviště Kroměříž
- náplň práce: projekční a inženýrská činnost v oblasti energetika, administrativní práce
- SŠ vzdělání elektrotechnického směru, osvědčení dle vyhlášky 50/78 Sb., uživatelské znalosti PC (MS Office, event. projekční SW - Microstation, AutoCad - není podmínkou) ŘP sk.B výhodou, samostatnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem.
- možnost plného nebo zkráceného úvazku, možnost práce na dohodu o provedení práce nebo pracovní činnosti. Hrubá měsíční mzda je uvedena za plný úvazek
- benefity: příspěvek na stravování v případě plného pracovního poměru
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: esjprojekt@seznam.cz

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Kontaktní osoba: David Jokl
Telefon: 603 515 389
Pozice určená pro region: Zlínský kraj