• P 
  • P 
  • Pracovník/pracovnice montáže 

Pracovník/pracovnice montáže

Zaměstnavatel: KBH CZ s.r.o.
Gen. Štefánika 975

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
Kompletace mechanických sestav zařízení automatizace; Uvádění strojů a zařízení do provozu; Instalace a zprovozňování zařízení u zákazníka v tuzemsku a zahraničí; Servis strojů a zařízení; Komunikace se zástupci našich zákazníků; Komunikace s konstruktéry a techniky; Práce v týmu; Kontrola vlastní provedené práce.

Požadujeme:
Vyučení v oboru mechanik, opravář nebo vystudovaná střední průmyslovou školu strojní; Vhodné i pro studenty technické školy s neukončeným maturitním vzděláním; Znalost zásad montáže strojů a dílů automatizace; Praxe v oboru výhodou; Znalost německého jazyka na komunikační úrovni; Ochota jezdit na zahraniční montáže do německy mluvících zemí nebo filiálek německých firem; Řidičský průkaz skupiny "B".

Nabízíme:
5 týdnů dovolené; Stravenky; Práce v kolektivu technicky zdatných spolupracovníků ve firmě s dlouhodobě perspektivní výrobní náplní; Podporujeme vzdělávání a odborný rozvoj; Možnost dalšího kariérního růstu ve firmě. Podrobnější informace o výrobní náplni firmy naleznete na stránkách: www.kbhcz.cz.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: svobodova@kbhcz.cz.

Požadujeme
Znalost jazyka: Němčina

odpovědět
Pracovník/pracovnice montáže
Kontaktní osoba: Eva Svobodová
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj