• P
  • řidič/ka - pracovník/ce údržby

řidič/ka - pracovník/ce údržby

Zaměstnavatel: BON-CAR Svitavy, s.r.o.
U Tří mostů 847

NÁPLŇ PRÁCE: převoz vozů na podvalu, údržbářské práce (drobné opravy a servis budovy), úklid sněhu, sekání trávy a různé práce dle potřeby
POŽADAVKY: zručnost, organizační schopnosti, odpovědnost, samostatnost, ŘP sk. E - možnost získání u nás
NABÍZÍME: zázemí stabilní prosperující společnosti (jistota platu a podmínek), nadstandardní platové ohodnocení, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, 25 dnů dovolené, firemní
rekreace a firemní akce, firemní pracovní oděvy, obuv a praní těchto oděvů, moderně vybavené pracoviště, stabilní přátelský kolektiv mladých lidí, NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
KONTAKT: telefonicky (po-pá 9-17 hod)

Kontaktní osoba: Helena Lopatníková
Telefon: 603 776 222
Pozice určená pro region: Pardubický kraj