• P
  • Hlavní mechanik

Hlavní mechanik

Zaměstnavatel: Ondřejovická strojírna, a.s.
Zlaté Hory 49

První kontakt telefonický, písemný, osobní
- telefonicky PO - PÁ mezi 9:00 - 13:00 hod. na tel.č. 584 461 134 (p. Joanidu)
- písemně na e-mail: joanidu@ondrstroj.cz - poslat životopis
- osobně POUZE po předchozí telefonické domluvě
Obsazování funkce se uskuteční formou výběrového řízení
PRACOVNÍ DOBA:
- jednosměnný provoz - pružná pracovní doba
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Salisov 49
POŽADUJEME:
- technické nebo podobné vzdělání výhodou
- znalost práce v oboru údržby
- dobrá uživatelská znalost práce na PC
- pečlivost a důslednost
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- řídí činnost údržby, plánuje, objednává a zajišťuje opravy, kontroluje faktury, zabezpečuje školení, kontroly, revize a zkoušky zařízení.
- zpracovává propočty paliv a energií
- řídí a kontroluje činnost bezpečnostního technika, vede veškerou dokumentaci objektu společnosti
NABÍZÍME:
- týden dovolené navíc
- příspěvek na důchodové pojištění
- kafeterie
- příspěvek na stravu

Kontaktní osoba: Olga Joanidu
Telefon: 584 461 134
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj