• Sociální pracovník/ce sociálně aktivizační služby pro rodinu s dětmi

Sociální pracovník/ce sociálně aktivizační služby pro rodinu s dětmi

Zaměstnavatel: Charita Přerov,
Kojetínská 1946

Nástup možný IHNED. Jedná se o zástup za dlouhodobou nemoc, uvedené datum trvání PP je orientační.
Měsíční mzda v úvazku 0,8 (32 hod./týdně) je 18 800 Kč, po zkušební době navýšení o osobní ohodnocení.

Náplň práce:
ambulantní a terénní forma práce, sociální poradenství, sociální práce v domácnostech rodin s nezletilými dětmi (podpora a pomoc s hospodařením, rodinným rozpočtem, vedením domácnosti, nácviky práce s dětmi, pomoc s řešením problémového chování dětí, s výchovou, apod.), sociální práce s dětmi a mládeží, které se ocitly v nepříznivé sociální situaci.

Požadavky:
vzdělání VŠ/VOŠ v oboru sociální práce dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, akceptace poslání a hodnot Charity, komunikační dovednosti s ohledem na cílovou skupinu, organizační dovednosti, odpovědnost, kreativita, schopnost samostatné práce i týmové spolupráce, trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
zajímavou a kreativní práci v sociální oblasti, zaškolení a odbornou podporu (supervize, metodické vedení), další vzdělávání v oboru, zázemí stabilní organizace.

Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu, které zasílejte v elektronické podobě na e-mailovou adresu: lenka.klicova@prerov.charita.cz

Kontaktní osoba: Lenka Klíčová
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj