• Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Zaměstnavatel: SOFA Dog Wear PRODUCTION, s. r. o.
Janovská 132

Pozice: šička

Náplň práce: samostatné šití kompletních výrobků v menších sériích. Jedná se o výrobu konfekce pro domácí mazlíčky.
Základní plat: 16.800
Pohyblivá složka: neomezeně, dle výkonu, bývá 0 - 8000, po zk. době
Výpočet mzdy: každý kus má danou cenu za ušití v ceníku šití. Započítává
se do tabulek a vše nad základ se počítá do odměn.
Úvazek: ideálně 40h týdně, min. 30 hodin týdne. Jednosměnný provoz
(denní směny), smlouva na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené.
Požadavky: pečlivost, schopnost ušít celý výrobek.
Počet míst: 4 - 6

Kontakt telefonicky v době od 08.00 - 14.00 hod.

Kontaktní osoba: Ondřej Hromjak
Telefon: 776683221
Pozice určená pro region: Liberecký kraj