• P
  • administrativní pracovník/ce

administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel: BELLITEX s.r.o.
Opatov 274

NÁPLŇ PRÁCE: fakturace ( zapisování a vystavování faktur ), zpracování tabulek v excelu za pomoci účetního programu Pohoda, komunikace se zákazníky (telefonicky, emailem), zpracování objednávek od zákazníků včetně zajištění dopravy, vozový park (řešení škodních událostí, technické kontroly, pojistky), osobní asistentka
POŽADAVKY: středoškolské vzdělání, komunikativnost, odpovědnost, spolehlivost, pečlivost, systematičnost, schopnost organizovat vlastní práci, práce v účetním programu Pohoda výhodou
NABÍZÍME: plat: hrubá mzda: 24 000 Kč + bonusy, práce v příjemném kolektivu, příspěvek na stravování, celozávodní dovolená, firemní večírek, benefity (nákup oblečení za zvýhodněné ceny), pracovní doba od 06:00 do 14:30 od pondělí do pátku, přesčasy dle dohody, nástup možný ihned

Kontaktní osoba: Michaela Lacmanová
Telefon: 777 400 131
Pozice určená pro region: Pardubický kraj