• P
  • Pracovník/ce do kuchyně a jeho zázemí - DPP

Pracovník/ce do kuchyně a jeho zázemí - DPP

Zaměstnavatel: KMOTR - Masna Kroměříž a.s.
Hulínská 2286

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: výpomoc při výdeji obědů, udržování čistoty na jídelně a šatnách zaměstnanců, umývání nádobí (myčka), doplňování dávkovačů mýdla, dezinfekce, papírových ručníků a toaletního papíru v prostorách šaten a WC, přebírání čistého prádla a jeho rozdělení do skříněk zaměstnanců, výdej pracovního oblečení a obuvi, evidence výdeje, obsluha automatické pračky (praní plášťů, utěrek a rukavic), výměna koberců na hlavní budově
- Požadujeme: SŠ vzdělání, spolehlivost, samostatnost, vstřícné chování a úsměv na tváři
- Nabízíme: dlouhodobou brigádu na dohodu o provedení práce, popř. krátkodobé zaměstnání na HPP, pracovní doba Po - Pá (5,45 - 14,15 h), příspěvek na stravování
- kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: bradova@kmotr.cz

Kontaktní osoba: Danuše Bradová
Telefon: 573 500 618, 604 220 856
Pracovního vztahu: Dohoda o provedení práce
Pozice určená pro region: Zlínský kraj