• P
  • Administrativní pracovník/ce

Administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel: ORTAS s.r.o.
Hatě 546

Pozie: administrativní pracovník/ce
Požadujeme:
min.středoškolské vzdělání, znalost MS Office (Word, Excel), znalost anglického jazyka, základní technické povědomí (není podmínkou), komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, praxe na obdobné pozici výhodou (není podmínkou)
Náplň práce:
evidence faktur, pokladny, bankovního účtu, práce v podnikovém systému Byznys, běžná administrativní činnost.
Nabízíme:
práci ve stabilní firmě v malém kolektivu, osobní rozvoj, ohodnocení odpovídající výkonu, 4-5 týdnů dovolené dle odpracované doby
Nástup možný ihned. Mzda: 22 000,- až 25 000,- Kč
Kontakt: Horníková Dana Ing., tel.: 318 637 761, e-mail: ortas@ortas.cz
První kontakt e-mailem - zaslat životopis.
Místo výkonu práce: ORTAS s.r.o., provozovna Hatě, Hatě č.p. 546, Příbram III

Požadujeme
Jiné
Znalost jazyka: Angličtina

Kontaktní osoba: Dana Horníková
Telefon: 318 637 761
Pozice určená pro region: Středočeský kraj