• P
  • Pracovníci elektro-montážní dílny

Pracovníci elektro-montážní dílny

Zaměstnavatel: CRESSTO s.r.o.
Hasičská 2643

PRACOVNÍCI ELEKTRO-MONTÁŽNÍ DÍLNY
Náplň práce:
- Ruční doosazování desek plošných spojů (DPS)
- Mechanická montáž drobných dílů
- Obsluha a správa skladu dílny
Požadujeme:
- Manuální zručnost, samostatnost a flexibilitu
- Ochotu učit se novým věcem
- Zkušenosti s pájením el. součástek výhodou
Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, jednosměnnou a pružnou pracovní dobu, zaměstnanecké benefity, 13. a 14. plat, menší pracovní kolektiv rodinného typu, pozici bez stresu, perspektivu dlouhodobé spolupráce.
První kontakt: telefonicky na čísle 571 843 162 v době od 7:30-15:30 hodin, e-mailem na
m.konvicny@cressto.cz nebo osobně v sídle firmy.

Kontaktní osoba: Michal Konvičný
Telefon: 571 843 162
Pozice určená pro region: Zlínský kraj