• ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK - PRACOVNICE / ADMINISTRÁTOR - ADMINISTRÁTORKA

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK - PRACOVNICE / ADMINISTRÁTOR - ADMINISTRÁTORKA

Zaměstnavatel: ROTN IMO, spol. s r.o.
8. pěšího pluku 2380

A16 z:25/8/2021
Požadujeme:
- velice dobré komunikační a organizační schopnosti,
- loajalitu
- základy podvojného účetnictví - výhoda
- zkušenosti s koordinací administrativní agendy související s chodem firmy
- zkušenosti s fakturací (vydaná, přijatá), vnitrofakturací
- odpovědnost za správnost vedení veškeré evidence firemních dokumentů
- příjemné vystupování, samostatnost, zodpovědnost
- znalost programu Windows, MS Office
- časovou flexibilitu.
Náplň práce:
- sepisování smluv, objednávek, nabídek vč. zpracování
- komunikace s odběrateli, dodavateli
Pracovní doba:
- pondělí až pátek 06:00-14:30 hod.
Nabízíme:
- individuální firemní benefity.
Životopisy zasílejte na email rotn@rotn.cz

Kontaktní osoba: Kamil Mach
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj