• P
  • Administrativní pracovníci ve skladech

Administrativní pracovníci ve skladech

Zaměstnavatel: OVOCENTRUM V+V s.r.o.
Palackého 243

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI VE SKLADECH
POŽADUJEME: základní znalost práce na PC, schopnost samostatné i týmové práce, odpovědnost, důslednost, smysl vnímání kontextu věcí, spolehlivost a svědomitý přístup k práci, dobrý zdravotní stav.
NÁPLŇ PRÁCE: příjem objednávek, komunikace se zákazníky, vystavování daňových dokladů, načítání rozvozů zboží pomocí terminálu, směnnost - 2 týdny noční, 1 týden ranní.
NABÍZÍME: náborový příspěvek ve výši 20-40 tis. Kč dle délky doby úvazku, příspěvek na nákupy ovoce 200,- Kč/týden (10800,- za rok), příspěvek na dovolenou 20000,- Kč (po odpracovaném 1.roce), podíly na výsledcích hospodaření vyplácené v prosinci (po odpracovaném 1.roce), možnost přivýdělku mimo pracovní úvazek, možnost zisku odměn nad sjednaný mzdový výměr dle přístupu k práci a pracovním výsledkům, teplý oběd nebo příspěvek na stravování (stravovací paušál) až 900,- Kč/měsíc podle odpracovaných směn, příspěvek na konzumaci ovoce a zeleniny o přestávkách dle vlastního výběru, menší pracovní kolektiv, vzdělávání a osobní rozvoj.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 571 777 720 nebo e-mailem na info@ovocentrum.cz

Kontaktní osoba: Jarmila Vajglová
Telefon: 571 777 720
Pozice určená pro region: Zlínský kraj