• P
  • Pracovníci obchodního úseku

Pracovníci obchodního úseku

Zaměstnavatel: OVOCENTRUM V+V s.r.o.
Palackého 243

PRACOVNÍCI OBCHODNÍHO ÚSEKU
POŽADUJEME: znalost práce na PC, zkušenosti s nákupem a prodejem ovoce a zeleniny, odpovědnost, důslednost, spolehlivost a svědomitý přístup k práci, obchodní zkušenosti vítány,
dobrý zdravotní stav.
NÁPLŇ PRÁCE: údržba a obsluha e-shopu pro veřejnost, asistence vedoucí obchodního úseku.
NABÍZÍME: náborový příspěvek ve výši 20-40 tis. Kč dle délky doby úvazku, příspěvek na nákupy ovoce 200,- Kč/týden (10800,- za rok), příspěvek na dovolenou 20000,- Kč (po odpracovaném 1.roce), podíly na výsledcích hospodaření vyplácené v prosinci (po odpracovaném 1.roce), možnost přivýdělku mimo pracovní úvazek, možnost zisku odměn nad sjednaný mzdový výměr dle přístupu k práci a pracovním výsledkům, teplý oběd nebo příspěvek na stravování (stravovací paušál) až 900,- Kč/měsíc podle odpracovaných směn, příspěvek na konzumaci ovoce a zeleniny o přestávkách dle vlastního výběru, menší pracovní kolektiv,
vzdělávání a osobní rozvoj.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 571 777 718 v pracovní dny v době od 8:00-15:00 hodin
nebo e-mailem na info@ovocentrum.cz

Kontaktní osoba: Vladimír Vašíček
Telefon: 571 777 718
Pozice určená pro region: Zlínský kraj