• P
  • Odborný pracovník-vzorkař

Odborný pracovník-vzorkař

Zaměstnavatel: Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Čáslavská 1146

Místo výkonu práce: Chrudim
Náplň práce: Vzorkování pitných, odpadních vod, vod ke koupání a ostatních materiálů, Terénní měření parametrů, Zpracování terénní dokumentace, Samostatná práce s laboratorním informačním systémem
Požadujeme: Středoškolské vzdělání (nejlépe chemického nebo přírodovědného směru), Dobrá znalost práce na PC, Organizační schopnosti, odpovědnost, komunikativnost, spolehlivost, Řidičský průkaz skupiny B-aktivní řidič
Nabízíme: Plný úvazek, Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením, Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace, 5 týdnů dovolené + 2 sick days, Stravenky
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené, 2 sick days, stravenky

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Kontaktní osoba: Kateřina Kuchyňová
Telefon: 603 159 783
Pozice určená pro region: Pardubický kraj