• P
  • Provozní elektromechanici

Provozní elektromechanici

Zaměstnavatel: MSV Metal Studénka, a.s.
R. Tomáška 859

z: 07.09.2021 Osobní kontakt v sídle firmy, úterý až čtvrtek od 8:00 do 15:00 hodin.
Náplň práce: Střední vzdělání v oboru elektro, praxe v oboru minimálně 2 roky s prováděním preventivních, běžných a středních oprav strojů a zařízení s nízkým napětím, platná vyhláška 50 § 6 nebo 7
Zaměstnanecké výhody: 5. týdnů dovolené, příplatky nad rámec ZP, závodní stravování, prémie a mimořádné odměny.
Kontakt: Ing. Hana Bártová, telefonicky v pracovních dnech od 8:00 do 15:00 hodin na č.: 727 881 410, e-mailem: hana.bartova@msvmetal.eu

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb., Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb., Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - řídící činnosti na elektrických zařízeních dle §7 vyhl. 50/78 Sb.

Kontaktní osoba: Hana Bártová
Telefon: 727 881 410
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj