• P
  • Pracovníci prodeje ŠKODA dílů a příslušenství

Pracovníci prodeje ŠKODA dílů a příslušenství

Zaměstnavatel: AUTOKLEVER spol. s r.o.
Hřbitovní 996

z: 06.09.2021 Jako prodejce ŠKODA dílů a příslušenství budete odpovídat za objednávání, příjem, výdej a prodej náhradních dílů a příslušenství. Budete dbát na vysokou kvalitu práce i aktivní a atraktivní prezentaci naší nabídky dílů a příslušenství zákazníkům.

Co od vás očekáváme:
o min. SŠ/SOU s technickým zaměřením
o zkušenost na obdobné pozici výhodou
o znalost práce na PC
o řidičský průkaz sk. B
o pečlivost, odpovědnost, aktivní přístup k práci
o spolehlivost a loajalitu
o trestní bezúhonnost

Co vás čeká u nás:
o nástupní mzda 30.000,- Kč
o práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, dynamickém kolektivu
o zázemí moderní, prosperující společnosti
o osobní rozvoj a další vzdělávání
o Mobilní telefon + zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky, slevy na materiál a služby, zvýhodněné nákupy, půjčovna příslušenství, příspěvek na stravování
Zaměstnanecké výhody: zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky, sleva na materiál a služy, zvýhodněné nákupy, půjčovna příslušenství, příspěvek na stravování

Pošlete nám životopis na: kariera@autoklever.cz, nebo zavolejte Po-Pá od 8:00 do 16:00 hod na tel. č: 774 614 086

Kontaktní osoba: Marie Košíková
Telefon: 774 614 086
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj