• P
  • POMOCNÝ DĚLNÍK/DĚLNICE VE VÝROBĚ

POMOCNÝ DĚLNÍK/DĚLNICE VE VÝROBĚ

Zaměstnavatel: DREZA MASCHINENBAU s.r.o.
Ostravice 687

C04 z:17/9/2021 a:29/9/2021
Náplň práce:
- pomocné práce v kovovýrobě
- broušení a opracování kovových dílců - obsluha ručního el. nářadí (úhlová bruska, vrtačka atd.)
- vytahování, opracování a broušení dílců po vypálení
- obsluha tryskacího zařízení
- vše zaškolíme.
Požadujeme:
- zručnost, kvalitně odvedenou práci, pracovitost, dochvilnost, samostatnost a spolehlivost.
Výhodou:
- platný průkaz obsluha zdvihacích - není podmínkou (provedeme školení).
Nabízíme:
- příspěvky na obědy - závodní stravování, příplatky za přesčas
- perspektivní a stabilní práci v rostoucí společnosti
- příjemné pracovní prostředí, příjemný kolektiv.
Kontakt telefonicky.

Kontaktní osoba: Vít Kalivoda
Telefon: 724 900 802 (8:00-16:00 hod.)
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj