• P
  • sociální pracovník/ce v OBČANSKÉ PORADNĚ

sociální pracovník/ce v OBČANSKÉ PORADNĚ

Zaměstnavatel: Charita Moravská Třebová
Svitavská 655

NÁPLŇ PRÁCE: jaká bude hlavní náplň Vaší práce v Občanské poradně? Pomoc lidem v tíživé životní situaci poradenskou činností formou ambulantní i terénní soc. práce v různých oblastech (dluhy, sociální dávky, bydlení, rodinné právo,…), provádění sociální práce dle platných Standardů kvality v Občanské poradně, přímá práce s klienty, vedení a zpracování dokumentace, soc. šetření a podpora klientů aj. Spolupráce s externími odborníky, úřady a institucemi, spoluvytváření vnitřních metodik a pravidel dle standardů kvality soc. služeb
DALŠÍ POŽADAVKY: VŠ nebo VOŠ vzdělání v oboru sociální práce (kvalifikace pro sociálního pracovníka dle § 110 zákona 108/2006 Sb.), popř. v oboru psychologie, speciální pedagogiky, práva o trestní bezúhonnost, zodpovědnost, flexibilitu, komunikační dovednosti, kreativitu, emoční stabilitu, empatii, ochotu vzdělávat se, aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce,
otevřenost a ochotu pracovat v církevní organizaci v souladu s jejím posláním a hodnotami
NABÍZÍME: zajímavou a smysluplnou práci, kvalitní pracovní vybavení, možnost odborného růstu a profesního rozvoje, vzdělávání, práci v příjemném prostředí a kolektivu, podporu týmu, zaškolení, spolupráce s odborníky, podporu externího supervizora a metodických konzultantů
možnost seberealizace, samostatnost a odpovědnost , 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, další firemní benefity, Místo výkonu práce: Moravská Třebová, příp. Jevíčko. Předpokládaný nástup: 1. listopadu 2021. Výše základní mzdy: 27 000 Kč
KONTAKT: náležitosti přihlášky do výběrového řízení: ručně psaný motivační dopis, struk

Kontaktní osoba: Kateřina Vašková
Telefon: 734 797 498
Pozice určená pro region: Pardubický kraj