• PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉ PÉČE A BOCHODNÍHO ODDĚLENÍ V CZ A DE JAZYCE

PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉ PÉČE A BOCHODNÍHO ODDĚLENÍ V CZ A DE JAZYCE

Zaměstnavatel: BENLEMI s.r.o.
Sadová 121

KO: Michalcová Iva, životopisy zasílejte ne email: kariera@benlemi.cz

Požadavky:
Německý jazyk na úrovni B2 podmínkou
Anglický nebo jiný jazky výhodou
Výborná čeština slovem i písmem
Komunikativnost, samostatnost, a pečlivost
Odolnost vůči stresu

Náplň práce:
Komunikace se zákazníky v CZ a DE jazyce - telefon, mail, chat a sociální sitě
Vyřizování dotazů, reklamaci a poradenství
Práce v interních systémech
Ověřování spokojenosti zákazníka spojené s dodatečným prodejem
Komunikace napříč odděleními
Podpora a výpomoc obchodního oddělení

Nabízíme:
Týden dovolené navíc, zvýhodněné ceny výrobků, další firemní benefity

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina, Němčina

Kontaktní osoba: Iva Michalcová
Telefon: 602365478
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj