• P 
  • P 
  • Dělnice/dělník ve výrobě - potravinářský provoz 

Dělnice/dělník ve výrobě - potravinářský provoz

Zaměstnavatel: KM konsult s.r.o.
Štěchovice 1357

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: práce v potravinářském provoze (mlékárna), pracuje se s břemeny - čištění a příprava forem na mléčné výrobky a další přidružené práce ve výrobě, manipulace s hotovými výrobky a jejich příprava na expedici
- Požadujeme: vyučení, potravinářský průkaz, spolehlivost, manuální zručnost
- Nabízíme: práci na HPP v jednosměnném provoze, PD 4:50-13:20,Po-Pá, hodinová mzda od 110,30,- Kč/hod + prémie + osobní ohodnocení + stravování + navíc sickdays (čerpání indispozičního volna)
- Kontakt telefonicky p. Večerka tel. 777 776 355 nebo na email: zdenek@kmkonsult.cz. Prosíme zájemce, aby nechodili přímo na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.

- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

odpovědět
Dělnice/dělník ve výrobě - potravinářský provoz
Kontaktní osoba: Zdeněk Večerka
Telefon: 777 776 355
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj