• P
  • SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Zaměstnavatel: LIPKA, z.s.
Jano Köhlera 180

Nástup možný dle dohody. Životopisy zasílejte na email: vydlakova@oslipka, kontaktní osoba Mgr. Iveta Vydláková, tel. 582 360 295 (volat 8:00-13:00)

Požadujeme: vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, znalost a orientaci v platné legislativě, bezúhonost, samostatnost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti, zájem o práci s lidmi se zdravotním postižením, znalost práce na PC. Praxe v oblasti sociálních služeb výhodou.
Shopnosti a dovednosti: samostatná i týmová spolupráce, schopnost řídit menší kolektiv, kreativita, ochota průběžného vzdělávání. Řidičské oprávnění skupiny B.
Náplň práce: zajišťování chodu a plánování průběhu sociální služby, zodpovědnost za provoz pobočky, úzká spolupráce s vedením organizace, administrativní činnost, zpracování výstupů služby, vedení dokumentace , spolupodílení se na tvorbě metodických postupů, aktualizace dokumentů.
Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Nabízíme: 6 týdnů dovolené, příspěvek na další vzdělávání, příspěvek na stravování

Kontaktní osoba: Iveta Vydláková
Telefon: 582 360 295
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj