• P
  • INŽENÝR KVALITY TRAINEE

INŽENÝR KVALITY TRAINEE

Zaměstnavatel: Faurecia Components Písek, s.r.o.
Průmyslová 466

CIZ
Náplň práce: Inženýr kvality - trainee se postupně seznamuje s prací kvality inženýra, podílí se na řešení zákaznických reklamací a technických problémů ve výrobě. Je odpovědný za plánování a průběh auditů 8 základů kvality, administrativně procesuje výrobní odchylky.
Pracovní doba: jedna směna
Požadujeme: zodpovědnost, pečlivost, ochota učit se nové věci.
Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, odměna za doporučení zaměstnance, zázemí stabilní mezinárodní společnosti, náborový příspěvek 8 000Kč.
První kontakt: Šroubová Monika, e-mail: monika.sroubova@faurecia.com NECHODIT OSOBNĚ A DOMLUVIT SCHŮZKU

Kontaktní osoba: Monika Šroubová
Telefon: 382 767 153; 724 426 898
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj