• P
  • MANIPULAČNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

MANIPULAČNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Zaměstnavatel: GALA a.s.
Západní 1

Osobní kontakt pouze po telefonické domluvě, paní Hana Lambot Wiesinger, tel.: 736 510 793 (volat Po-Pá 6:30-13:30 hod.), e-mail: h.wiesinger@gala.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 hod. (případně po domluvě 7:00-15:00 hod.). Pracoviště: Západní 1/75, Prostějov-Krasice.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B podmínkou.
Náplň práce: manipulace s obalovými materiály (odvoz z dílen na sběrné místo a pomoc s nakládáním těchto materiálů do nákladních vozidel při jejich odvozu), manipulace s materiály 20 kg, měsíční odečty energií v celém areálu společnosti, drobné údržbářské práce, údržba zeleně (práce s křovinořezem, elektrickými nůžkami na živé ploty, zalévání květin).
Nabízíme: podíl na hospodářském výsledku společnosti, příspěvek na stravování, stabilní zaměstnání.

Kontaktní osoba: Hana Lambot Wiesinger
Telefon: 582 314 264, 736 510 793
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj