• P
  • Pracovník obchodu

Pracovník obchodu

Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Dr.Milady Horákové 10

VHODNÉ PRO OZP !!!

Místo výkonu práce: Retail PARK TESCO, Dr. Milady Horákové, Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: péče o zákazníka, stanete se poradcem při výběru nejideálnějšího produktu, vytvoříte útulné prostředí prodejny, díky kterému se zákazník bude cítit jako doma, dohled nad tím, aby měl zákazník pestrý výběr a regály nezely prázdnotou, obsluhu pokladny a PC. Pečlivě Vás zaučíme a vším provedeme. Rodinné prostředí.
NABÍZÍME: hlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek je pro nás samozřejmostí, při úvazku 32,5 hodin/týdně = mzda od 16000,- do 18000,- Kč. Základní mzda + odměny, které závisí na vaší šikovnosti.
POŽADAVKY: Pozitivní nálada a chuť komunikovat. Pracovitost a jistotu, že se na Vás můžeme spolehnout. Čistý trestní rejstřík. Dobré vystupování.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky, sleva na produkty v rámci firmních benefitů Ergotepu, zdravotní volno

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Kontaktní osoba: Tereza Křivková
Telefon: 469660912
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj