• P
  • Pracovník podpory

Pracovník podpory

Zaměstnavatel: RCprofi s.r.o.
Chrudim 31

Místo výkonu práce: Topol u Chrudimi
Do společnosti RCprofi s.r.o., která se zabývá prodejem modelů na dálkové ovládání, hledáme zaměstnance na pozici-pracovník podpory.
Nabízíme práci z domova prostřednictvím počítače a internetu.
Náplň práce: poradenství zákazníkům, vyřizování emailů a správa chatu
Požadujeme komunikativnost, zodpovědnost a minimálně částečné znalosti z oboru modelařiny.
DPP, 20 hod. týdně - případně i více. Hledáme zaměstnance, kteří se společně podělí o podporu e-shopu ve všední dny od 16 do 21 hodin a víkendy dle domluvy. V případě více pracovníků je možné se domluvit na střídání po týdnech, dnech nebo jen všední dny a případně víkendy. Bude-li zájem, můžeme se domluvit i na plném pracovním úvazku.
Mzda na základě dohody a zkušeností.
Nástup ihned.

Vaše životopisy zasílejte na email: korecek@rcprofi.cz. V případě doplňujících dotazů kontaktujte p. Korečka ve všední dny v čase 9:00 - 14:00 hod. na tel. čísle +420 732 809 936.

Kontaktní osoba: Lukáš Koreček
Telefon: 732 809 836
Pracovního vztahu: Dohoda o provedení práce
Pozice určená pro region: Pardubický kraj