• P
  • Administrativní pracovníci (vyhrazeno pro OZZ a OZP)

Administrativní pracovníci (vyhrazeno pro OZZ a OZP)

Zaměstnavatel: Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Smetanova 1484

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI (vyhrazeno pro OZZ a OZP)
POŽADUJEME: pečlivost a preciznost, schopnost samostatně kvalitně vykonávat zadané úkoly, PC dovednosti - alespoň mírně pokročilé (word, excel, internet), dobré komunikační dovednosti slovem i písmem, flexibilita (zejména schopnost operativně přizpůsobit harmonogram práce dle aktuálních potřeb).
Výhodou: zkušenosti s administrativními úkony (zařazování, třídění a archivace dokumentů, skenování a kopírování…).
NÁPLŇ PRÁCE: pomoc v administrativě (např. třídění a zařazování dokumentů do složek a šanonů, archivace materiálů, třídění a popis dokladů, evidence došlé pošty, skenování a elektronické třídění materiálů, kopírování dokumentů, služební pochůzky - pošta, doručení materiálů na úřady, občasné nákupy drobného vybavení pro chod kanceláře ad.)
NABÍZÍME: zaučení, přátelská a podpůrná atmosféra na pracovišti, dotované obědy a masáže, 25 dnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání a osobnostního rozvoje, přátelská atmosféra a pracovní kolektiv, věrnostní odměny, možnost dalšího vzdělávání a osobnostního rozvoje.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 739 244 872 nebo e-mailem na doubravova@diakonievsetin.cz

Kontaktní osoba: Marta Doubravová
Telefon: 739 244 872
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj