• P
  • ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE V LOGISTICE

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE V LOGISTICE

Zaměstnavatel: Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o.
Nošovice
Nošovice

A11 z:20/10/2021
Hledáme kreativního kolegu nebo kolegyni, který/á bude pracovat na vytváření firemních kampaní. Dále bude analyzovat a reportovat získaná data. Cílem bude neustálé zlepšování logistických procesů. Nástup možný ihned nebo dohodou.
Požadujeme:
- má minimálně středoškolské vzdělání
- domluví se anglicky
- umí pracovat v programech MS Office, především v MS Excel
- má analytické a zároveň kreativní myšlení
- zkušeností s interní logistikou výhodou, ale ne podmínkou - pozice je vhodná i pro šikovného absolventa/-ku.
Náplň práce:
- administrativní podpora oddělení
- vytváření prezentací a kampaní
- tvorba analýz a jejich reporting
- navrhování zlepšení logistických procesů
- organizování meetingů
- příprava podkladů
- podpora při řešení aktuálních problémů.
Nabízíme:
- 13. mzdu
- bonus za splnění výrobního plánu
- měsíční office bonus
- smlouvu na 1 rok s možností prodloužení
- 5 dnů dovolené navíc
- příspěvek na penzijní pojištění
- 100% příspěvek na hromadnou svozovou dopravu do zaměstnání
- kávu na pracovišti zdarma
- výběr ze 7 jídel včetně Korejských specialit již od 25 Kč
- další zajímavé benefity (zvýhodněný mobilní tarif, aj.).
Kontakt emailem, telefonicky.

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Kontaktní osoba: Michal Čapčuch
Telefon: 558 408 122 (8:00-14:00 hod.)
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj