• P
  • Pracovník údržby

Pracovník údržby

Zaměstnavatel: KM konsult s.r.o.
Štěchovice 1357

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: provádění preventivní údržby a prohlídek zařízení v mlékárně - obsluha plynové kotelny, práce s VZV
- Požadujeme: vzdělání technického směru, praxi v oboru min. 2 roky, řidič B, oprávnění na VZV výhodou, spolehlivost, samostatnost, zručnost, aktivní a pozitivní přístup k práci
- Nabízíme: práci na HPP, motivační finanční ohodnocení - prémie dle pracovních výsledku, závodní stravování a další benefity
- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420 777 776 355 p. Večerka

Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a podobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Kontaktní osoba: Zdeněk Večerka
Telefon: 777 776 355
Pozice určená pro region: Zlínský kraj