• P
  • Administrativní pracovník/ce

Administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel: KM admin s.r.o.
Tovačovského 2784

pracoviště Kroměříž
- Pracovní náplň: vyřizování administrativních úkonů, ukládání písemností a záznamů, příprava a obstarávání podkladů či potřebných dokumentů, starost o chod kanceláře, příprava údajů pro vkládání informací v el. prostředí pro výběrové řízení, kompletace dokladů pro předání dokumentace k veřejným zakázkám
- Požadujeme: středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, vhodné i pro absolventy, uživatelská znalost práce na PC, MS Office, řidičský průkaz sk. B, schopnost dodržovat a hlídat termíny, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, PD: Po-Pá 7:30-16:00 hod.
- Nabízíme: nástup možný ihned, prostor k profesnímu i osobnímu růstu, podporu dalšího vzdělávání, flexibilní pracovní dobu, stravenkový paušál, sick days, letní a zimní prémie
- Pokud vás pozice zaujala, pošlete nám svůj strukturovaný životopis s průvodním dopisem na e-mail info@kmadmin.cz.

Kontaktní osoba: Hana Vincencová
Telefon: 739 662 556
Pozice určená pro region: Zlínský kraj