• P 
  • P 
  • PRACOVNÍK/PRACOVNICE DOKONČOVACÍCH OPERACÍ 

PRACOVNÍK/PRACOVNICE DOKONČOVACÍCH OPERACÍ

Zaměstnavatel: ALPER a.s.
Vrahovická 4530

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Bartoňová, tel. 727 961 073 (volat v době 8:00-14:00 hod.), e-mail: kristyna.bartonova@alper.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 hod. Pracoviště: Vrahovická 4530, Prostějov.
Požadujeme: dobrou fyzickou kondici, ochota manuálně pracovat, aktivní přístup k práci, praxe na obdobné pozici výhodou, pracovitost, časová flexibilita, spolehlivost, ochota pracovat přesčasy, schopnost pracovat na základě zadání úkolu, schopnost práce v týmu, dochvilnost, zodpovědnost za vykonanou práci, svědomitost, platný průkaz VZV výhodou.
Náplň práce: spolupráce při balení do beden, práce s jeřáby, broušení na bruskách, umisťování do správných beden dle rozpisu balení, označování beden příslušnými symboly a nápisy, skládání a nakládání materiálu z kamionů a návěsů, nakládka výrobků a jejich příprava na odvoz.
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, zajímavou práci v oblasti kvalitě přímo ve výrobním procesu, pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

odpovědět
PRACOVNÍK/PRACOVNICE DOKONČOVACÍCH OPERACÍ
Kontaktní osoba: Kristýna Bartoňová
Telefon: 727 961 073
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj