• P 
  • P 
  • Pracovník/ce recepce a provozu 

Pracovník/ce recepce a provozu

Zaměstnavatel: MADIO z.s.
Kvítková 3687

Ponesete zodpovědnost za první dojem MADIO Training Center for Leaders.

Náplň práce očekávejte v podobě každodenní komunikace (osobní, e-mailem i telefonická) se zákazníky a klienty, starání se o návštěvy, přípravu tréninkových (školicích) prostor a jejich materiálně-technického zajištění. Budete také přijímat hotovostní platby od účastníků kurzů. Bude na vás také udržení si dobrých vztahů s klienty. Požadavek na dobré komunikační dovednosti zde není jen frází.
Veškerou komunikaci pak zaznamenáte do našeho programu, ať se nic neztratí. Z něj pak zašlete cenové nabídky zákazníkům a vytisknete smlouvy.

Pro úspěšný chod plánovaných akcí připravíte (myšlen tisk) školicí materiály, osvědčení účastníkům a další drobnosti s tím spojené. Materiály pak také vložíte do počítačového programu. Znalost práce na PC je zde nutností.
Informace, které se u vás budou setkávat rozdělíte ostatním pracovníkům (e-maily, poštu, telefonáty). Měl/a byste mít vysokou dovednost plánování a organizace času.

Jako pracovník recepce a provozu, jste určitým centrem naší komunikace. Budete tedy i sdružovat informace o tom, co je potřeba opravit, nakoupit, uklidit a následně provádět schválené nákupy a koordinovat kolegyni, která má na starosti úklid. Řidičskou zkušenost a řidičský průkaz B určitě využijete.

Co by Vám nemělo chybět:
- Komunikační a organizační dovednosti,
- Radost z telefonování,
- Dobrý psaný projev (v českém jazyce, angličtina výhodou),
- Znalost práce na PC
- Reprezentativní vystupování,
- Řidičský průkaz B (velkou výhodou)
- Samostatnost.

Co můžete čekat:
Rovný přístup. Stanete se

odpovědět
Pracovník/ce recepce a provozu
Kontaktní osoba: Petr Štěpáník
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj