• P
  • Strojní zámečník (kotlář)

Strojní zámečník (kotlář)

Zaměstnavatel: VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s.
Pohraniční 3017

KONTAKT - Pavla Němčicová Ing., e-mail: pavla.nemcicova@witkowitz.cz

Požadavky:
- SOU - vyučen ve strojírenském oboru
- znalost výkresové dokumentace
- praktická zkušenost se slícováním, úpravou a montáží dílů v energetice (potrubí, tlakové nádoby)
- praktická zkušenost se slícováním, úpravou a montáží dílů svařenců a ocelových konstrukcí
- svářečský průkaz - Z-E1, Z-M1, Z-G1
- paličský průkaz
- vazačské osvědčení výhodou
- manuální zručnost
- ochota pracovat ve třísměnném provozu
- samostatnost
- flexibilita
- práce v kolektivu

Náplň práce:
- broušení komponentů dle výkresové dokumentace
- stěhování komponentů dle výkresové dokumentace
- pálení komponentů dle výkresové dokumentace

Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Při oboustranné spokojenosti možnost prodloužení na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, příplatek za práci v riziku, mimořádné odměny, možnost navýšení mzdy po zkušební době, firemní vzdělávání

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj