• P
  • Inženýr/ka zákaznické podpory

Inženýr/ka zákaznické podpory

Zaměstnavatel: CONSTRUSOFT s.r.o.
Sadová 2374

Nástup možný IHNED.

- vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné
- možnost výkonu práce i v Brně nebo v Praze

Náplň práce:
- práce s programem Tekla Structures - školení začínajících i pokročilých uživatelů, odpovědi na jejich dotazy (zákaznická podpora), ukázka programu, komunikace se stávajícími zákazníky, podílení se na překladech a tvorbě českého manuálu k programu Tekla Structures.

Požadavky:
- vzdělání stavebního zaměření, praxe v projektování, anglický jazyk slovem i písmem, znalost programu Tekla Structures výhodou.

Nabízíme:
- zajímavou pracovní náplň, zázemí mezinárodní společnosti, práci s moderními technologiemi, firemní benefity, osobní rozvoj a vzdělávání, teambuildingové aktivity, příjemné pracovní prostředí, možnost pracovních cest do zahraničí. Propracovaný systém 20 firemních benefitů (např. stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days, home office, podpora při dopravě z a do zaměstnání, podpora vzdělávání atd.)

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: info@construsoft.cz

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Kontaktní osoba: Jitka Kochtová
Telefon: 581 209 537
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj