• SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / SOCIÁLNÍ PRACOVNICE V AGENDĚ PŘÍSPĚVKU NA PÉČI

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / SOCIÁLNÍ PRACOVNICE V AGENDĚ PŘÍSPĚVKU NA PÉČI

Zaměstnavatel: Úřad práce České republiky
5. května 121

Místo výkonu práce: kontaktní pracoviště Jaroměř.

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 10. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
- plný pracovní úvazek
- pružná pracovní doba
- pracovní poměr na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené se zkušební dobou
- po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku

Hlavní náplň činnosti:
- provádění cíleného sociálního šetření u osob nacházejících se v nepříznivé sociální situaci
- analýz této situace a poskytování navazujícího sociálního poradenství k jejímu řešení
- příjem žádostí, zaměření na agendu příspěvek na péči
- vedení podkladové dokumentace žadatelů a došetřování podkladů pro správní řízení
- ostatní administrativní činnosti na úseku nepojistných sociálních dávek

Kvalifikační a další požadavky:
- ukončené minimálně vyšší odborné vzdělání se sociálním zaměřením - kvalifikační předpoklady pro výkon sociální práce dle zákona č. 108/2006 Sb., v platném znění
- znalosti v oblasti dávek příspěvek na péči
- velmi dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
- výhodou praxe v oblasti státní správy a řidičský průkaz sk. B

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- stravenky v hodnotě 90,- Kč
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím

Kontakt - Mgr. Hana Martínková, vedoucí kontaktního pracoviště, tel.: 950 138 640, e-mail: hana.martinkova@uradprace.cz (pro zaslání životopisu a motivačního dopisu).

Požadujeme
Jiné

Kontaktní osoba: Hana Martínková
Telefon: 950 138 640
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj