• P 
  • P 
  • PRACOVNÍK, PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH 

PRACOVNÍK, PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Zaměstnavatel: Charita Opava
Kylešovská 777

*KO: Eva Pospěchová, tel. 553 612 780
Přihlášky spolu s životopisem a motivačním dopisem posílejte na adresu Charita Opava, Přemyslovců 26, p. Pospěchová, 747 07 Opava-Jaktař nebo na e-mail: personalni@charitaopava.cz, nejpozději do 30.11. 2021.
K Vašim zaslaným dokumentům prosím přiložte níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi osobními údaji: "Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat v zaslaném životopise a motivačním dopise organizaci Charita Opava, Přemyslovců 13/26, 747 07 Opava-Jaktař dávám souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi po dobu 1 roku".
Požadavky:
ZŠ/SOU/SŠ, kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách (dle požadavku zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách) - není podmínkou, samostatnost, odpovědnost, týmová spolupráce, trestní bezúhonnost, dobré komunikační dovednosti, ŘP sk. B.
Předpokládaná nástupní mzda 21 500 Kč /měsíc + 4 000,- Kč/měsíc příplatek za práci v terénní službě. Benefity: stravenkový paušál, zaškolení, dovolená 5 týdnů, odměny.
Jedná se o zástup za nepřítomného zaměstnance.
Popis pozice:
pečovatelská činnost v domácnosti uživatelů služby, komplexní péči o jejich osobu, pomoc při osobní hygieně, poskytnutí stravy, pomoc při zajištění chodu domácnosti, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím.

odpovědět
PRACOVNÍK, PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Kontaktní osoba: Eva Pospěchová
Telefon: 553 612 780
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj