• TECHNICKÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - STAVEBNÍ TECHNIK/TECHNIČKA

TECHNICKÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - STAVEBNÍ TECHNIK/TECHNIČKA

Zaměstnavatel: Ministerstvo obrany
Letecká 3135

Kontaktní osoba Bc. Bronislav Smolka, tel. 973 411 801, 724 244 965 (volat 7:00-15:00), e-mail: donaczip@army.cz
Požadujeme: praxe v oboru stavebním výhodou, ÚSO stavebního směru, trestní bezúhonnost, ŘP sk. B, platová třída 9.
Náplň práce: zabezpečení a organizace oprav a údržby stavebních objektů a technologických zařízení, včetně koordinace stavebních praxí ve funkci stavebního dozoru, přejímky hotové práce, kontrola správnosti fakturace. Spravování a vedení soupisu nemovitého a movitého majetku apod. Zúčastňuje se schvalování projektové dokumentace.
Nabízíme: stravenky, 5 dní tzv.indispozičního volna, 25 dnů ŘD, rekreace ve voj. zařízeních, přechod na dobu neurčitou

Kontaktní osoba: Bronislav Smolka
Telefon: 973 411 801, 724 244 965
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj