• SPECIALISTA/-tka - technický/-ká pracovník/-nice laboratoří

SPECIALISTA/-tka - technický/-ká pracovník/-nice laboratoří

Zaměstnavatel: Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.
Dělnická 161

Pracovní náplň:
- laboratorní činnosti na specializovaném pracovišti,
-zavádění analytických metod a přístrojů, jejich validace,
-vedení dokumentace v akreditované laboratoři;

Nabízíme
o zajímavé a obsahově pestré zaměstnání,
o příspěvek na stravování,
o příspěvek na penzijní a životní pojištění,
o možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu,
o příjemné pracovní prostředí;

Požadujeme
o VŠ, SŠ vzdělání chemického směru,
o práce s PC (Word, Excel),
o přesnost, pečlivost,
o zodpovědnost, flexibilita ;

Výhodou bude
o praxe v laboratoři;
HLÁSIT SE: předem tel. PO a ST od8.00-10.00hod., tel. Linhartová, tel.: 724681680, e-mail: rumjana.linhartova@scservisni.cz

Kontaktní osoba: Linhartová
Telefon: 724681680
Pozice určená pro region: Ústecký kraj