• P 
  • P 
  • Sociální pracovníci - Domov Jabloňová a domov Vyhlídka, Strmá 26 a 34, Vsetín 

Sociální pracovníci - Domov Jabloňová a domov Vyhlídka, Strmá 26 a 34, Vsetín

Zaměstnavatel: Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Strmá 34

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI
POŽADUJEME: Hledáme pracovnici/pracovníka s kvalifikací "Sociální pracovník" dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách (VOŠ, VŠ), který má výborné komunikační dovednosti, kladný vztah k seniorům, je týmový hráč, spolehlivý, trpělivý, zodpovědný, umí řešit konflikty. Čistý trestní rejstřík, ŘP sk. B. Praxe v oboru výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: jednání se zájemci o službu, sociální šetření, metodické vedení sociální práce a aktivizačních činností v Domovech, vedení individuálního plánování, metodické vedení kontaktních pracovníků, komunikace s rodinnými příslušníky klientů, vedení agendy vyúčtován plateb za službu a vedení depozitních účtů klientů, jednání s úřady v zájmu klientů, vedení dokumentace sociální práce.
NABÍZÍME: Pestrá a smysluplná práce v přátelském kolektivu, mzda od 30.000,- dle praxe, možnost osobnostního a profesního růstu, možnost stáží v zahraničí, možnost lektorování a publikační činnosti, práce ve stabilní organizaci, 5 týdnů dovolené, věrnostní odměny, příspěvek na obědy a masáže, další benefity. Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
PRVNÍ KONTAKT: Doubravová Marta Mgr., tel.: 739244872, e-mail: doubravova@diakonievsetin.cz

odpovědět
Sociální pracovníci - Domov Jabloňová a domov Vyhlídka, Strmá 26 a 34, Vsetín
Kontaktní osoba: Marta Doubravová
Telefon: 571420617,739244872
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj