• P
  • pracovník/ce výrobní dílny

pracovník/ce výrobní dílny

Zaměstnavatel: MONTIS CZ s r.o.
Moravská 2715

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: příprava kompletace výrobních dílů, sestavení celku a smontování do funkčního výrobku, příprava expedice a kontrola kvality dokončených výrobků
- Požadavky: základní vzdělání, praxe v oboru výhdou - firma zaučí, manuální zručnost, precizní práce, chuť pracovat
- PD Po-Pá 7:00-15:30 hod., možnost práce i na zkrácený úvazek nebo práce i na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti
- Benefity: Bonus za zapracování 4.000,- Kč, Příplatek za víkendovou směnu, Placené přesčasy, Příspěvek na dopravu, Měsíční prémie dle osobního výkonu, Roční odměny, Řízené zapracování, Pracovní oblečení a pomůcky, Příspěvky na stravování, nápoje na pracovišti a další
- kontakt osobně na pracovišti každé Út a Pá v čase 8:00-14:00 hod. nebo kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 17:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: p.kocourek@montis.cz

Kontaktní osoba: Pavel Kocourek
Telefon: 776 701 700
Pozice určená pro region: Zlínský kraj