• P 
  • P 
  • PRACOVNÍK/-CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH 

PRACOVNÍK/-CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Zaměstnavatel: Domov Letokruhy, příspěvková organizace
Československé armády 413

KO: Bc. Krásová Pavla, tel.: 734 528 719, e-mail: pavla.krasova@domov-letokruhy.cz nebo Mgr. Kamila Molková, tel.: 737 948 708, e-mail: reditel@domov-letokruhy.cz
Charakteristika vykonávané práce: Hledáme pracovníka do týmu přímé péče v chráněném bydlení. Náplní práce je poskytování pomoci a podpory v soběstačnosti uživatelů a nácvik jednoduchých denních činností.
Platové zařazení: dle platných platových tabulek - 6. třída (19.770 - 28.930 Kč - dle odpracovaných let), ostatní příplatky, osobní ohodnocení po uplynutí zkušební doby.
Pracovní úvazek: 37,5 hod. týdně včetně víkendů a svátků, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba.
Pracovní poměr: na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce, nástup možný ihned.
Kvalifikační požadavky: střední odborné vzdělání s výučním listem + akreditovaný kurz pro pracovníka v soc. službách dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb., případně základní vzdělání + akreditovaný kurz dle 108/2006 Sb. Kurz možno doplnit do 18 měsíců od nástupu, občanská a trestní bezúhonnost, zdravotní průkaz, zdravotní způsobilost.
Osobnostní předpoklady: respekt k lidským právům, svobodám a důstojnosti, empatický přístup, schopnost pracovat v týmu, dodržování etických norem, samostatnost, odpovědnost, komunikativnost, flexibilita a loajalita.
Výhodou: zkušenost s přímou prací s lidmi (není podmínkou), řidičský průkaz "B".
Uchazeč zašle: profesní životopis, notářsky ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, výpis z rejstříku trestu ne starší než tři měsíce, podepsané prohlášení uchazeče v následujícím znění: "Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu

odpovědět
PRACOVNÍK/-CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Kontaktní osoba: Pavla Krásová
Telefon: 734 528 719
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj