• P
  • MECHANIK SEŘIZOVAČ NC STROJŮ - JEDNA SMĚNA

MECHANIK SEŘIZOVAČ NC STROJŮ - JEDNA SMĚNA

Zaměstnavatel: JOSA s.r.o.
Karla Uhlíře 1917

Rozvíjející se strojírenská firma JOSA s.r.o., součást holdingu JPS GROUP, hledá MECHANIKA SEŘIZOVAČE NC STROJŮ. Nabízíme Vám stabilní práci v jednosměnném provozu v Českých Budějovicích, příjemné pracovní prostředí, smlouvu na dobu neurčitou, pojištění odpovědnosti hrazené zaměstnavatelem a konkurenční mzdové ohodnocení.

Nástup možný ihned, ideálně do 1.5.2022

Náplň práce:
úprava programů v opakující se sériové produkci
nastavení a seřízení stroje dle vytvořeného programu
výměna nástrojů
základní údržba stroje

Požadujeme:
vyučení a praxi v oboru
dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci
spolehlivost, schopnost týmové práce
potenciál k růstu do pozice mistra obrobny

Nabízíme:
pracovní poměr na dobu neurčitou (nástup možný ihned)
jednosměnný provoz (pracovní doba 6:30 - 15:00 hod.)
možnost dalšího vzdělávání
podnikové stravování v místě
konkurenční mzdové podmínky
zázemí stabilní a prosperující společnosti
místo výkonu práce: Karla Uhlíře 42, 370 06 České Budějovice

Máte-li o pracovní pozici zájem, pošlete nám svůj strukturovaný životopis na kariera@josa.cz. Pro upřesňující informace neváhejte volat Ing. Sovu na tel. 602 155 211.

Pozice určená pro region: Jihočeský kraj