• POMOCNÍ PRACOVNÍCI VE SKLADU - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

POMOCNÍ PRACOVNÍCI VE SKLADU - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Zaměstnavatel: OSHITANI Czech s.r.o.
Nádražní 334

Náplň práce: práce ve skladu a ve výrobě, manipulace s materiálem a výrobky, vedení jednoduché evidence skladových dokladů. řízení paletových vozíků, přesouvání výrobků a materiálů dle potřeby, udržování pořádku a čistoty ve skladu. Požadujeme: SOU/SŠ vzdělání, není nutná praxe ve skladu - zaučíme, pracovitost, spolehlivost, bezúhonnost. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, další příplatky a bonusy (2x ročně 13. plat), proplácení nebo čerpání přesčasu, 5 týdnů dovolené, stravenky, zaškolení na pracovišti, práce v jednosměnném provoze (ranní 6-14 hod), práce ve stabilní společnosti v příjemném pracovním kolektivu. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Pozice určená pro region: Středočeský kraj